J a b l o n e c n a d N i s o u / C h o m u t o v - Levhartice do devatenácti let vykradly ve třiadvacátém kole extraligy Jablonec nad Nisou.
Extraliga Ž U19
23. kolo, 19. 3. 2022

46:75

10:17,7:18,11:24,18:16

TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BK Levhartice Chomutov

Basketbalistky z Jablonce nad Nisou ještě v sezóně nevyhrály, a to se nezměnilo ani tentokrát. Pojďme od začátku. Levhartice si za šest minut vypracovaly desetibodové vedení, které měly na kontě i po první čtvrtině. Ve stejném duchu se nesla i další část, takže si chomutovské hráčky odnesly do šatny pohodlné vedení 35:17.

Převaha favoritek se nadále stupňovala a rozdíl ve skóre se díky vysoké produktivitě navyšoval. Pouze poslední čtvrtinu vyhráli domácí, jenomže pouze o dva body, což na vítězi už nic nezměnilo. Na nedělní zápas se svěřenkyně Petra Tremla přesunou do Prahy.

Ohlasy trenérů

Petr Treml (hlavní trenér juniorek): „Jablonec, který letos ještě nevyhrál, byl navíc oslaben o dvě hráčky základní pětky, které mají vyřízené hostování na Slovanku. Víceméně jsme si teda jeli pro povinné dva body.“