C h o m u t o v – Levharti do sedmnácti let v desátém kole play-out celostátní ligy porazili Klatovy.
Play-out K U17
N10, 27. 3. 2022

93:60

16:13,33:11,21:18,23:18

BK Levharti Chomutov BK Klatovy

Úvodní čtvrtina utkání mezi Levharty a Klatovy byla vcelku vyrovnaná, takže domácí získali jenom těsné vedení. V následující části se svěřenci Daniela Huška rozjeli na plné obrátky a na poločasovou přestávku si odnesli do šatny vysoký náskok pětadvaceti bodů.

Po návratu na palubovku už sice nebyla převaha chomutovských basketbalistů tak vysoká, ale přesto dál zvyšovali vedení, až se dostali k finální podobě výsledku 93:60. Mladí Levharti podruhé za sebou nasázeli svým soupeřům přes devadesát bodů, díky čemuž se vyhoupli na druhou pozici skupiny play-out.