C h o m u t o v - Levharti do sedmnácti let v devátém kole play-out celostátní ligy přestříleli Vyšehrad.
Play-out K U17
N9, 26. 3. 2022

94:54

20:17,20:17,29:9,25:11

BK Levharti Chomutov Sokol Vyšehrad

První dvě čtvrtiny na palubovce městské sportovní haly v Chomutově byly minimálně z pohledu skóre naprosto totožné, jelikož je Levharti ovládli poměrem 20:17. Šestibodové vedení v poločase už si domácí hráči nenechali vzít a výbornou desetiminutovkou po návratu na palubovku vykročili za vítězstvím.

Vyhráli ji totiž jasně o dvacet bodů, což je povzbudilo i do dalšího průběhu, kdy se vyšplhali až na konečných čtyřiadevadesát bodů. Dosáhli tak na druhý nejvyšší počet kousků za celou sezonu a zároveň nepouštěli soupeře ke snižování rozdílu.