C h o m u t o v - Levharti do sedmnácti let prohráli v dohrávce prvního kola nadstavby litoměřickému Slavoji.
Play-out K U17
N1, 16. 2. 2022

68:79

17:25,20:9,18:25,13:20

BK Levharti Chomutov Slavoj BK Litoměřice

Chomutovští basketbalisté nevstoupili do dohrávky proti lídrovi tabulky ideálně a postupně se dostali k manku osmi bodů. Ve druhé části však mladí Levharti zlepšili obranu, využili nižší úspěšnosti střelby soupeře z Litoměřic a do poločasu otočili vývoj utkání, takže družstva strávila přestávku za stavu 37:34.

Porada v šatně více prospěla hostům, kteří nastoupili do druhé poloviny přímého souboje o čelo s vysokým presinkem, čímž postupně získávali převahu. Ve třetí části se Levharti i přes opětovné otočení průběžného stavu ve prospěch Slavoje drželi ve hře, ale závěrečná čtvrtina už jim střelecky příliš nevyšla.