• EWBL 2022/2023

• 3. místo Chance ŽBL 2022/2023

P o d ě b r a d y / C h o m u t o v - Levharti do devatenácti let v první kole finálové skupiny vykradli Poděbrady.
Finálová skupina K U19
FS1, 15. 1. 2022

77:81

14:18,18:22,25:19,20:22

Basket Poděbrady BK Levharti Chomutov

Reportáž

Levharti nastoupili do finálové skupiny, ze které si mohou zajistit místo v kvalifikaci o extraligu, bez ostychu. První kolo poslalo chomutovské basketbalisty do Poděbrad, kde úvodní dvě čtvrtiny vyhráli shodně o čtyři body. Poločasovou přestávku strávila mužstva za stavu 32:40.

Po návratu na palubovku se více dařilo domácím, kteří za deset minut stáhli ztrátu pouze na dva body a vrátili se do zápasu. Závěrečnou čtvrtinu opět ovládli Levharti a pojistili si úvodní dva body do tabulky. V neděli pokračují na palubovce B-týmu brněnského Basketu.